071-32360828 goldenservices.ir@gmail.com شیراز-خیابان زند-مجموعه سرویس های طلایی

شبکه های اجتماعی موثر در سئوی طراحی سایت

جایگاه شبکه های اجتماعی در رتبه بندی اینترنت

امروزه اکثر مردم از شبکه های اجتماعی برای ارتباط با دوستان و آشنایان ، دریافت انواع اخبار ، اطلاع از مد روز ، تماشای ویدیوها و تصاویر به روز و … استفاده می کنند و طبق آمار بیشتر فعالیت ها و بازدید های اینترنتی از شبکه های اجتماعی صورت می گیرد .

انواع شبکه های اجتماعی موثر در سئوی طراحی سایت

توئیتر
توئیتر بستری برای اشتراک متن های کوتاه و حداکثر ۱۴۰ کاراکتر می باشد و به دلیل کوتاه بودن متن ها و نقش خبری که دارد مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است . هنگام اشتراک گذاری محتوا و لینک طراحی سایت در توئیتر ، توجه داشته باشید که مطالب را در جاهای پربازدید ارائه دهید و موضوع مطلب نیز مورد پسند کاربران باشد . هر چه تعداد لینک های اشتراک گذاشته شده ی شما درتوئیتر بیشتر باشد ، طراحی سایت شما بازدیدکنندگان بیشتری خواهد داشت .

گوگل پلاس
گوگل پلاس شبکه ی اجتماعی متعلق به گوگل می باشد که موفقیت آن به اندازه ی فیسبوک و توئیتر نبوده اما برای سئوی طراحی سایت تأثیرگذار می باشند و هر چه بیشتر در آن لینک اشتراک بدهید بازدیدکنندگان طراحی سایت شما بیشتر افزایش خواهند یافت و سریعا توسط موتورهای جستجوگر ایندکس خواهند شد . در گوگل پلاس توجه داشته باشید که پس از انتشار مطالب خود ، لینک اشتراک داده شده را در اکانت و صفحه ی رسمی طراحی سایت خود در گوگل پلاس درج نمایید .

فیسبوک
فیسبوک بزرگترین شبکه ی اجتماعی در جهان می باشد و اشتراک مطالب در آن نقش بسازیی در افزایش بازدیدکنندگان طراحی سایت دارد ، هر مطلبی که در فیس بوک قرار می دهید می تواند علاوه بر لایک و نظر کاربران ، توسط آنها به اشتراک نیز گذاشته بشود و تأثیر دوچندانی بر روی دیده شدن مطالب داشته باشد ، همچنین خواندن نظرات کاربران به شما کمک می کند تا کیفیت و محبوبیت مطالبی که به اشتراک می گذارید را بسنجید و اصلاحات لازم را انجام بدهید .

اینستاگرام
اینستاگرام علی الخصوص در کشور ما محبوب ترن و پر بازدید کننده ترین شبکه ی اجتماعی می باشد و اشتراک محتواهای طراحی سایت به همراه لینک در اینستاگرام می تواند نقش بسیاری زیادی در بالا بردن رتبه ی طراحی سایت داشته باشد .

لینکدین
لینکدین نقش معرفی شرکت ها در فضای مجازی را به عهده دارد و پس ازاینکه اکانت شرکت خود را به همراه لینک طراحی سایت خود ساختید ، از کارمندان شرکت خود بخواهید در این شبکه ی اجتماعی عضو شده و آنها نیز لینک شما را در اکانت خود اشتراک داده و در لینکدین به عنوان کارمند شما معرفی شوند .

آپارات
نقش اشتراک ویدیوهای طراحی سایت شما را دارد که به دلیل بازدید کنندگان بسیاری که دارد ، در افزایش رتبه ی طراحی سایت شما تأثیر بسزایی دارد .

یوتیوب
یوتیوب همانند آپارات نقش اشتراک ویدیو ها را دارد و از همین طریق تأثیر بسزایی بر روی سئوی طراحی سایت می گذارد .